Rõõmu loov õpetaja on Kristin Jakobson

7. mai

Elurõõm, töörõõm, õppimisrõõm, liikumisrõõm, loomisrõõm … peaasi, et rõõm!

Peaasi.ee tunnustas vaimse tervise vitamiinikuuri raames rõõmu toovat ja rõõmu loovat õpetajat.  Sellel aastal keskenduti just rõõmutundele.

Püünsi Kooli rõõmutoov õpetaja 2024 on õpetaja Kristin Jakobson. Õpetaja Kristin on Püünsi lasteaed-põhikoolis töötanud arvestatava hulga aastaid. Siiani on ta jaganud oma sära ja rõõmsameelsust pigem lasteaialastele, käesolevast õppeaastast jagab ta seda kõike laiemalt ka koolilastele, olles 1. klassi õpetaja. Õpetaja Kristin töötab koolis ka loovterapeudina, millega annab suure panuse toetamaks meie erilisi lapsi. Tema tunnid on loovad, energiat täis, mängulised ja iga õppijaga arvestavad. Igav ei ole andekatel ega ka neil, kelle jaoks õppetöö on väljakutse. Õpetaja Kristini mänguline lähenemine õppimisele on muutnud õpilased teineteisega arvestavaks, ta on suutnud siduda 18 võõrast last omavahel hästi läbi saavaks (klassi)perekonnaks. Ta on õpetaja, kelle jaoks on õpilastele tundide huvitavaks muutmine väärt igasugust lisapingutust. Tundides vaadeldakse ja avastatakse koos maailma, tehakse katseid, õpitakse... ja seda kõike läbi loova, lapsekeskse mängulise lähenemise. Hea on koolipeal näha lapsi, kelle jaoks ei ole õppimine igav ja piinarikas, vaid on huvitav, säilinud on õppimise ja koolis käimise rõõm! Tema igapäevane siiras naeratus, hoolimine ja lahke olek kogu päeva jooksul on võitnud meie kõigi südamed.

Rohkelt õnne ja rõõmu, õpetaja Kristin!