21. mail toimus Püünsi Kooli pereorienteerumispäev

27. mai
Uuendatud 27. mai 17:50

21. mai oli täis seiklusi ja sportlikku põnevust. Koostöös orienteerumisklubiga TON toimus IX Püünsi Kooli pereorienteerumispäev!

Ligemale 300 osalejat nautisid metsade vahel rännakuid ja koosolemist. Võidukarikad viisid koju Lilian Raspel, perekond Tippi ning noortearvestuse võitja Johan Pajur.

Aitäh kõigile osalejatele! Just tänu teile on meie kogupereüritus just nii äge nagu ta on.

Täname meie ürituse toetajaid, kelle kingitused läksid loosimisele kõikide osalejate vahel.

Restoran OKO, Karulaugu Pesto kohvik, Restoran Paat, Tallinna Teletorn, Tallinna Botaanikaaed, Eesti Sõjamuseum, Viimsi Vabaõhumuuseum, H2O Aquapark, Viimsi Kuulsaal, Viimsi MyFitness, Gaia lauamängud, Kelvingi Lasteaed, Surfikaubamaja, Active Travel.

Aitäh, orienteerumisklubi TON, Mait Tõnisson ning Püünsi kooli korraldusmeeskond!

Järgmine kord kohtume juba uute seikluste ja võitude otsinguil.